Značka Con-ta

Značka Con-ta obsahuje široký sortiment vynikajúcej a nadčasovej spodnej bielizne pre každý deň vrátane termo prádla.
Dámska a pánska spodná bielizeň, rovnako ako všetky výrobky Con-ta sa vyznačujú vysokým komfortom pri nosení a prvotriednou kvalitou.
U predmetov sa používajú iba vybrané suroviny. Od bavlny modálne až po luxusný hodváb.
Sortiment je vždy doplnený o inovatívne návrhy a materiálové kombinácie.

con-ta
Vyzkúšajte

Termo prádlo

Príťažlivá a teplá spodná bielizeň pre chladnejšie obdobie. Zvláštne zdrsnené vnútro zaisťuje optimálnu tepelnú izoláciu a príjemnú klímu. Elastická tkanina v kombinácii s ergonomickým strihom bez nepríjemných bočných švov zaisťuje dokonalosť s maximálnou voľnosťou pohybu. Možnosť prania až 60 °

Moderný muž

Nový rad pre moderného muža presvedčí svojím inovatívnym, čistým, nadčasovým a funkčným dizajnom. Komfortné materiálová zloýenie bavlny a elastanu sľubuje dokonalý komfort pri nosení. Či už sa jedná o stretnutie v kancelárii, spoločonský večer s priateľmi alebo hranie s deťmi. Moderný muž dnes nerobí žiadne kompromisy, a to ani v práci, ani doma. Je uprostred života a užíva si to čo najviac. Prečo by teda nemal nosiť perfektnú bielizeň.

Hodvábny modál

Nový rad pôsobí ľahko a jemne. Zažite jedinečnú kombináciu hodvábu / mikromodalu / elastanu. Tento materiál dodáva na koži dotyk zmyselnosti a luxusu. Nechajte sa unášať do nového sveta blahobytu. Táto základná rad tejto luxusnej kvality je doplnená o sezónne trendy a farby.

Bielizeň pre pohodu

Nový rad v základnom programe od Con-ta ponúka modernej žene bielizeň najvyššej kvality a pohodlia. Nové strihy zaručujú dokonalý vzhľad. Lahodná kombinácia bavlny a spandexu vyžaruje ľahkosť. Bez bočných švov je toto spodné prádlo perfektné pre každý deň.