Značka Gatta

Už niekoľko desaťročí značka Gatta zásobuje poľské ženy vysoko kvalitnou bielizňou, oblečením, pančuchami a doplnky. V súčasnej dobe je najznámejším výrobcom poľského spodného prádla. Aktívne sa podieľa nielen na zlepšovaniu ich produktov, ale aj na ich propagáciu na poľských i medzinárodných módnych scénach.


Pančuchy pre každú ženu


Ich doménou sú už niekoľko rokov pančuchy, ktoré vytvára na základe moderných výrobných technológií. Ako súčasť niekoľkých rôznych liniek ponúka ako hladké pančuchové nohavice pre ženy, tak aj tie zdobené početnými vzormi. Medzi produkty nechýbajú funkčné pančuchy, napríklad s účinkom BB krému, matovanie, pokrytie nedokonalostí, aktívny boj proti celulitíde alebo modelovanie postavy. Odporúčame super tenké aj hrubé pančuchy, ktoré sú ideálne pre chladnejšie obdobie.


Módne dámske oblečenie


Dámske oblečenie je vytvorené vďaka znalosti materiálov spoločne s vyvinutou výrobnou technológiou. K tomu pridajte súčasné trendy a firma tak môže ponúknuť dámske oblečenie, prispôsobené nielen ich potrebám, ale aj móde či sezóne.

značka gatta

Značka Gatta – spodná bielizeň


Značka Gatta to je spodná bielizeň kombinuje ženskosť, pohodlie a skvelé materiály pre pokožku. Okrem klasickej spodnej bielizne ponúka bezšvíkové aj sexy sety pre večer ve dvoch. Ponuka zahŕňa modelovanie alebo termoaktívnu bielizeň, ktorá je ideálna pre všetkých aktívnych ľudí.